Web stránka od firmy Grandiosoft

Pre HAVARIA spol. s.r.o. vytvorila webovú prezentáciu firma Grandiosoft. Zaoberáme sa tvorbou nielen web stránok, ale aj internetových obchodov. Veľmi dôležitou činnosťou je taktiež redizajn, ktorý je potrebný na každom eshope, či každej stránke, po určitom čase od spustenia. Ak si nie ste istý, či už Vaša stránka/obchod potrebuje upraviť vzhľad či funkcie, radi to s Vami skonzultujeme a navrhneme Vám riešenia.

Redizajn alebo tvorba www - webovej prezentácie alebo eshopu sa začína tvorbou dizajnu, ktorý si vyberáte Vy. Častým variantom je u nás tvorba originálneho vzhľadu, ktorý je jedinečný. Tento vzhľad vytvoríme len pre Vás, nezhoduje sa so žiadnym iným a vystihuje Vaše firemné farby alebo celkovú identitu. Vďaka tomuto vzhľadu sa odlíšite od konkurencie a zákazníci či návštevníci Vás budú rozhodne vnímať inak, lepšie. Druhou alternatívou je dizajn zo šablóny, ktorú si vyberiete. Môže sa však stať, že konkurencia bude mať rovnaký a Vy už nezaujmete. Web stránku alebo internetový obchod Vám naplníme obsahom, ktorý nám dodáte. Stránka či obchod tak môžu fungovať hneď po ich spustení. Potom si už administráciu prevezmete Vy, alebo ju prenecháte nám. Administrácia je veľmi jednoduchá, nevyžaduje si žiadne špeciálne znalosti. Cez náš vlastný administračný systém si môžete meniť informácie, produkty či akýkoľvek obsah na Vašej web stránke či eshope. V prípade Vašej žiadosti ju prepojíme aj so sociálnymi sieťami, aby ste boli v stálom kontakte s Vašimi fanúšikmi.

Neváhajte a nechajte si vytvoriť webstránku alebo eshop podľa predstáv. My Vám ju vytvoríme profesionálne a s individuálnym prístupom, kedy zohľadňujeme všetky Vaše požiadavky.

Tvorba stránok - GRANDIOSOFT


© Copyright 2013 www.soshavaria.sk | Tvorba stránok - GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam